Malumunuz olduğu üzere İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve İstanbul Aile Vakfımız arasında “Aile Merkezli Faaliyetlerde İş birliği” noktasında protokol imzalanması gündemimizdeydi. Hamdolsun bugün mezkûr protokolün imzası için İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülfettin ÇELİK Bey ile bir araya geldik.

Makamında heyetimizi ağırlayan sayın rektörümüzle gerek vakfımız gerekse üniversite faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Üniversite bünyesinde yapılan ve dünyada çok az örneği bulunan kütüphaneyi gezme ve hakkında geniş bilgi edinme imkânı bulduk.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sami Yılmaz Bey iş birliği protokolünün hayırlara vesile olmasını dileyerek 15-21 Mayıs Aile Haftası çerçevesinde yapacağımız faaliyetlerde İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Rektörümüzü Yüksek İstişare Heyeti üyeliğine davet eden Başkanımızın bu   daveti Rektörümüz tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yaptığımız bu iş birliği protokolünün önümüzdeki günlerde farklı üniversitelerle de yapılacağını ifade eder; hepinize saygılarımızı sunarız.